Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.01.2021 10:30
The Last of Us nowy reżyser
1315V

The Last of Us z nowym reżyserem. Wiemy kto zajmie się odcinkiem pilotażowym serialu od HBO

Zgodnie z informacjami sprzed kilku dni, światło dzienne ujrzała nowa wiadomość na temat niezwykle wyczekiwanej, serialowej adaptacji głośnej gry od Naughty Dog - wiemy kto będzie odpowiedzialny za pilot serii.

Serial „The Last of Us” to bez dwóch zdań jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji od HBO, a nowych informacji szczególnie wyglądają gracze, albowiem projekt oparty będzie przecież o świetnie przyjęte gry od studia Naughty Dog. Na ten moment wciąż nie wiemy wiele na temat samej fabuły, tudzież aktorów, ale kolejne informacje pozwalają tworzyć sobie w głowie pewien obraz całości.

Zaledwie w miniony czwartek Internet zawrzał, gdy przekazano, iż w ciągu najbliższych dni pojawią się nowe wiadomości na temat wyczekiwanej produkcji. Choć spodziewano się zarysu fabuły, pierwszych nazwisk aktorów albo zarysu produkcji, to w rzeczywistości dostaliśmy nazwisko kolejnego reżysera (nie można wykluczyć, iż jest to pierwsza z kilku informacji). Do Craiga Mazina i Neila Druckmanna dołączy bowiem Kantemir Balagov - wielokrotnie nagradzany, rosyjski reżyser.

Mężczyzna ma odpowiadać za odcinek pilotażowy produkcji, który przedstawi nam zarys świata i wprowadzi w ogólną fabułę. Jedno jest pewne - biorąc pod uwagę wcześniejsze dzieła twórcy (najbardziej znane to „Bliskość” z 2017 i „Wysoka Dziewczyna” z 2019 roku), możemy spodziewać się, iż serial ma mieć nieco bardziej dramatyczny i poważny ton. Jestem pewien, iż nazwisko reżysera ucieszy wiele osób zaznajomionych z jego twórczością. Pozostaje wiec czekać i obserwować kolejne doniesienia na temat serialu „The Last of Us”.

Źródło: https://deadline.com/2021/01/the-last-of-us-beanpole-kantemir-balagov-direct-pilot-hbo-video-game-series-adaptation-1234675167/

Tagi: HBO Kantemir Balagov Naughty Dog serial The Last of Us