Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.05.2012 14:15
Wyniki sprzedaży One Piece, Dark Souls
669V

Wyniki sprzedaży One Piece, Dark Souls

One Piece: Pirate Warriors szykuje się do abordażu na rynek europejski. Namco Bandai nie chce dłużej zwlekać z wydaniem tej gry i wcale to nie dziwi. Tytuł sprzedał się znakomicie na rynku japońskim!

xxxxx

Namco Bandai pochwaliło się najświeższymi wynikami popularności swoich gier. Okazało się, że japońska wersja One Piece Pirate Warriors rozeszła się do sklepów w ilości 940 tysięcy egzemplarzy. To znakomity wynik, biorąc pod uwagę fakt, że mówimy o wydawnictwie, które nie pojawiło się jeszcze w Europie i USA i które przeznaczone jest na tylko jedną platformę.

Zadziwiająco dobre wyniki, biorąc pod uwagę raczej średnią jakość gameplayu, zanotowano przy okazji Ace Combat: Assault Horizon. Ten tytuł rozszedł się na całym świecie w ilości prawie 1,1 mln sztuk. Dziwi trochę przy tej okazji, że znakomite Dark Souls zdołało przebić to osiągnięcie zaledwie o 100 tysięcy egzemplarzy. Namco Bandai rozesłało do sklepów na całym świecie 1,2 mln sztuk tego action RPG-a (warto jednak pamiętać, że wynik ten nie uwzględnia rynku japońskiego - w KKW grę wydawało From Software).

Namco Bandai pochwaliło się przy okazji dobrą sprzedażą Tales of Xillia, które w Japonii rozeszło się do sklepów w ilości 770 tysięcy sztuk.

Tagi: Dark Souls From Software Namco Bandai