Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2021 17:06
PS5 z grą, padem i pilotem
4238V

PS5 z grą, padem i pilotem. Sprawdźcie ofertę na PlayStation 5

Najnowszy zestaw PS5 zostanie doceniony przez graczy, którzy chcą kupić pełen pakiet. Zainteresowani otrzymają tutaj grę, drugi kontroler, pilot, a nawet jedną z najciekawszych produkcji przygotowanych przez Sony na premierę nowej generacji.

Media Markt właśnie zaprezentował rozbudowany zestaw PlayStation 5, który obok samej konsoli z napędem zawiera także drugi kontroler DualSense, pilot Media Remote oraz Spider-Man: Miles Morales (sprawdźcie naszą recenzję). Urządzenie zostało wycenione na niespełna 2700 zł, więc pewnie znajdą się gracze, którzy zdecydują się na taką propozycję. Jest to towar z ekspozycji. 

Sony wciąż nie potwierdza, kiedy dokładnie możemy oczekiwać normalnej dostępności PlayStation 5, więc wciąż możemy jedynie interesować się takimi propozycjami. Według ostatnich plotek, problemy z PS5 mogą trwać nawet do końcówki roku, ale wciąż brakuje nam oficjalnego komunikatu od japońskiej korporacji.

Sony wciąż stara się dostarczyć na rynek kolejne egzemplarze oczekiwanego sprzętu, ale trzeba przyznać, że początek nowej generacji z powodu tych niedogodności jest bardzo niemrawy. Brakuje konsol, na rynku nie pojawia się wiele next-genowych pozycji i w zasadzie można powiedzieć, że wszyscy czekają na lepsze czasy.

Jak oceniacie zestaw?

 

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-playstation-5-pilot-ps5-media-remote-marvels-spider-man-miles-morales-za-2699-zl-w-media-markt/

Tagi: playstation 5 ps5 Sony