PS 5 Digital Edition z DualSense i zdrapkami w zestawie. Sprawdźcie ciekawy pakiet

News
1542V
PS 5 Digital Edition z DualSense i zdrapkami w zestawie. Sprawdźcie ciekawy pakiet
Wojciech Gruszczyk | 09.02.2021, 18:51

Najnowszy zestaw PS5 jest naprawdę ciekawy. Teraz gracze mogą kupić nie tylko PlayStation 5, ale również sięgnąć po dodatkowy kontroler oraz zdrapki. Poznajcie szczegóły nietypowej oferty, która właśnie trafiła do sprzedaży.

Od dwóch tygodni systematycznie prezentujemy na portalu kolejne propozycje na PlayStation 5, ale trzeba przyznać, że najnowsza oferta jest bardzo nietypowa. Media Markt oferuje konsolę bez napędu z dodatkowym kontrolerem, ale w pakiecie znajdziemy także zdrapkę na 3 miesiące PlayStation Plus oraz doładowanie 100 zł na PlayStation Store.

Od czasu do czasu pojawiają się pakiety z drugim kontrolerem, co w zasadzie jest dobrą opcją dla graczy, którzy zamierzają grać w kooperacji (produkcje z PS5 wymagają drugiego DualSense do rozgrywki), ale zdrapki w pakiecie? Jak wiadomo PS Plus ostatnio nie zawodzi (sprawdźcie ofertę na luty), a nawet możemy skorzystać z kolejnych promocji na PlayStation Store, jednak trzeba zauważyć, że przynajmniej dotychczas firmy nie prezentowały podobnych paczek.

PS5 w ciekawym zestawie

Pewnym problemem dla niektórych klientów może okazać się wersja PlayStation 5, ponieważ jak wiemy nie wszyscy są zainteresowani konsolą Digital Edition. Jeśli jednak zamierzacie skupić się na cyfrowej dystrybucji – można rozważyć takie wydanie.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-playstation-5-dodatkowy-pad-abonament-ps-plus-doladowanie-100-zl-do-ps-store-za-2359-zl-w-media-markt/

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper