Film Borderlands z Jamie Lee Curtis. Aktorka dołącza do obsady

Filmy/seriale
827V
Film Borderlands z Jamie Lee Curtis. Aktorka dołącza do obsady
Iza Łęcka | 09.02.2021, 13:37

Jamie Lee Curtis jest kolejną znaną aktorką, która wystąpi w filmie „Borderlands”. Eli Roth kompletuje zespół, by wkrótce przenieść klimatyczną historię Gearbox Software na wielki ekran. Sprawdźcie szczegóły.

W zeszłym miesiącu do obsady „Borderlands” dołączył Kevin Hart, tymczasem ekipa twórców wciąż się rozrasta. Jak podaje redakcja Collider, Eli Roth będzie mógł współpracować z kolejną gwiazdą, bowiem w produkcji inspirowanej popularną serią gier wystąpi Jamie Lee Curtis – aktorka wcieli się w Dr Patricię Tannis, czyli archeolog z Pandory, której zlecone zostało odkrycie tajemniczego skarbca.

Aktorka rozpoczęła karierę na dużym ekranie od „Halloween” i to właśnie z tej serii horrorów jest najbardziej znana. W 2019 roku mogliśmy ją zobaczyć w docenionym przez wielu widzów filmie „Na noże”, choć już w 2021 i 2022 roku Lee Curtis ponownie wcieli się w Laurie Strode w „Halloween Kills” oraz „Halloween Ends”.

"Praca z gwiazdą Jamie Lee Curtis była moim marzeniem przez całe życie i jestem bardzo podekscytowany, że tchnie ona swój humor, ciepło i błyskotliwość do roli Tannis" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu reżysera.

Obecnie nie wiemy, kiedy filmowcy ruszą na plan i rozpocznie się nagrywanie „Borderlands”. Scenariusz do nadciągającego widowiska został stworzony przez Craiga Mazina, twórcy "Czarnobyla", który obecnie pracuje również nad serialem "The Last of Us". Warto jednak pamiętać, że nad obrazem będzie czuwać Gearbox Software. Twórcy serii dołączyli do Embracer Group, ale zapowiedzieli dalsze rozwijanie IP.

Film Borderlands z Jamie Lee Curtis. Aktorka dołącza do obsady

Źródło: Zdjęcie: Kathy Hutchins (shutterstock) https://collider.com/borderlands-movie-cast-jamie-lee-curtis-tannis/

Komentarze (13)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper