Film Borderlands ma kolejną gwiazdę. Kevin Hart wystąpi w produkcji

Filmy/seriale
1035V
Film Borderlands ma kolejną gwiazdę. Kevin Hart wystąpi w produkcji
Wojciech Gruszczyk | 26.01.2021, 19:33

Gearbox Software właśnie potwierdziło angaż kolejnego aktora do filmu „Borderlands”. Po miesiącach negocjacji Kevin Hart zgodził się wystąpić w produkcji. Jest to kolejna gwiazda zaangażowana w projekt.

Lionsgate potwierdziło właśnie ważną wiadomość – wytwórni udało się podpisać umowę z kolejnym aktorem, który wystąpi w adaptacji gier z serii Borderlands. Kevin Hart został zaangażowany w produkcję i wcieli się w rolę Rolanda.

Eli Roth, reżyser filmu, nie ukrywa zadowolenia i podkreśla, że widzowie zobaczą nowego Harta:

„Jestem podekscytowany możliwością współpracy z Kevinem. Borderlands to dla niego zupełnie nowy rodzaj roli i jesteśmy podekscytowani, że widzowie zobaczą Kevina z innej strony, niż do tej pory. On będzie niesamowitym Rolandem”.

Kevin Hart rozpoczął swoją karierę w „Strasznym filmie 3” (2003), a następnie aktor wystąpił w wielu komediach. W ostatnich latach Hart był jedną z gwiazd w „Jumanji: Przygoda w dżungli” oraz „Jumanji: Następny poziom”. Jest to na pewno ciekawy angaż, który pokazuje, że Lionsgate nie zamierza oszczędzać. 

W maju zeszłego roku potwierdzono, że Cate Blanchett będzie jedną z głównych bohaterek i znana aktorka wcieli się w Lilith. Trudno powiedzieć, kiedy mają ruszyć prace na planie filmu, ale jak widać małymi krokami jest tworzony zespół, który może zapewnić widzom kawał ciekawej rozrywki.

Film Borderlands ma kolejną gwiazdę. Kevin Hart wystąpi w produkcji

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/kevin-hart-talks-lionsgates-borderlands-movie-1301433

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper