Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2021 17:19
Lady Dimitrescu x Alanah Pearce
5416V

Resident Evil Village zachęca do nowych prac. Alanah Pearce jako Lady Dimitrescu chwalona za cosplay

Lady Dimitrescu jest jedną z najgłośniejszych postaci ostatnich dni. Antagonistka Resident Evil Village zbiera pochwały za swój wygląd oraz intrygującą osobowość, co jest zauważone przez graczy, deweloperów oraz cosplayerów. Alanah Pearce postanowiła przebrać się za wampirzycę.

Lady Dimitrescu intryguje społeczność graczy od pierwszej prezentacji Resident Evil Village, ale to pierwszy gameplay potwierdził, że tajemnicza postać jest wielka. Twórcy ujawnili nawet wzrost antagonistki, która powinna odegrać kluczową rolę w najnowszej historii Capcomu.

Alanah Pearce, która w ostatnim czasie dołączyła do Santa Monica Studios, a wcześniej wystąpiła w Cyberpunku 2077 czy też pracowała dla IGN, postanowiła wykorzystać okazję i przebrała się za Lady Dimitrescu. Jej cosplay jest bardzo chwalony przez graczy, którzy twierdzą, że była dziennikarka przypomina postać z Resident Evil.

W niedalekiej przyszłości Capcom powinien przedstawić kolejne informacje dotyczące Lady Dimitrescu, która wciąż intryguje graczy – nie brakuje opinii, że będzie to jedna z najciekawszych antagonistek w całej serii Resident Evil.

Warto pamiętać, że aktualnie na PS5 można sprawdzić demo Resident Evil Village, w którym oczywiście pojawia się wampirzyca. Mateusz miał okazję sprawdzić wycinek i podzielił się swoimi wrażeniami z rozgrywki.

Źródło: https://www.dualshockers.com/alanah-pearce-lady-dimitrescu-cosplay

Tagi: Capcom Lady Dimitrescu Resident Evil Village