Final Fantasy VII Remake ze specjalnymi ogłoszeniami. Reżyser potwierdza ważne wiadomości

News
1587V
Final Fantasy VII Remake ze specjalnymi ogłoszeniami. Reżyser potwierdza ważne wiadomości
Wojciech Gruszczyk | 08.02.2021, 15:30

Już wkrótce może zostać zapowiedziana nowa wersja Final Fantasy VII Remake. Podczas zbliżającego się koncertu dla fanów uniwersum Square Enix, pojawi się Motomu Toriyama, który przygotował dla graczy kilka niespodzianek.

13 lutego odbędzie się Final Fantasy VII Remake Orchestra World Tour, czyli koncert, podczas którego Japończycy zaprezentują muzykę ze swojego ostatniego hitu. Już wcześniej pojawiły się plotki dotyczące wydarzenia, a teraz możemy potwierdzić – nadciągają ogłoszenia.

Motomu Toriyama (współreżyser Final Fantasy VII Remake) potwierdził, że pojawi się na wydarzeniu, by przedstawić „nowe informacje” dotyczące odświeżonej gry. Japończycy mają w zasadzie kilka opcji, co mogą zaprezentować, ale patrząc na ostatnie doniesienia – powinniśmy oczekiwać zapowiedzi nowych wersji Final Fantasy VII Remake na PlayStation 5, PC oraz może nawet na Xboksa One i Xboksy Series X|S.

Część fanów ma nadzieję, że otrzymamy także wstępne informacje dotyczące Final Fantasy VII Remake 2, ale tutaj tak naprawdę trudno powiedzieć, jak wygląda sytuacja z pozycją. Prace wciąż trwają, jednak musimy pamiętać, że opowieść nie trafi na rynek w następnych miesiącach.

Źródło: Twitter: aitaikimochi

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper