Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.01.2021 14:15
Final Fantasy VII Remake
1547V

Final Fantasy VII Remake na PS5 nadciąga? Square Enix ma szykować duże ogłoszenia

Square Enix ma szykować się do dużych ogłoszeń, wśród których znajduje się ulepszona wersja Final Fantasy 7 Remake. Informator znany z dostarczania szczegółów dotyczących planów japońskiego studia wspomina łącznie o trzech tytułach.

Final Fantasy VII Remake wciąż jest dostępny wyłącznie na PlayStation 4, ale według najnowszych informacji – Square Enix w ostatnim czasie pracowało nad przygotowaniem wersji na PS5. Szczegóły zdradził Navtra, czyli informator zaznajomiony z planami Japończyków.

Jego zdaniem Square Enix ma kilka dużych ogłoszeń, które już powinny zostać przedstawione szerokiej publice:

„Ogłoszenia Square zaczynają się gromadzić. W przyszłym miesiącu zostanie zaprezentowany następny dodatek do Final Fantasy XIV i Final Fantasy VII Remake dla PS5, a Life is Strange 3 powinno pojawić się wkrótce”

Navtra zaznaczył, że w dzisiejszych czasach trudno mówić o konkretnych datach, ponieważ gry, które miały zostać ujawnione w zeszłym roku i zadebiutować na początku 2021 roku, wciąż nie otrzymały nawet zwiastunów.

Jak wiadomo Sony zadbało o roczną ekskluzywność Final Fantasy VII Remake, ale pozycja wciąż nie została zapowiedziana na inne platformy. Zamiast tego japońskie studia potwierdziły kolejny etap współpracy prezentując Final Fantasy XVI.

Źródło: https://wccftech.com/final-fantasy-vii-remake-playstation-5-rumor/

Tagi: Final Fantasy VII Remake playstation 5 ps5 Square Enix