Final Fantasy VII Remake na PC, PS5 i XSX zostanie pokazane w przyszłym tygodniu? Twórcy drażnią się z fanami

News
2141V
Final Fantasy VII Remake na PC, PS5 i XSX zostanie pokazane w przyszłym tygodniu? Twórcy drażnią się z fanami
Mateusz Wróbel | 07.02.2021, 18:47

Już za 6 dni odbędzie się specjalne wydarzenie, podczas którego możemy poznać datę premiery Final Fantasy VII Remake na PC, PS5, XSX|S i XONE.

Już za niespełna dwa miesiące skończy się roczna, ekskluzywna dostępność Final Fantasy VII Remake na konsolach PlayStation 4. Kwestią czasu jest więc ogłoszenie japońskiej firmy informujące, że odświeżenie wydane przez Square Enix w poprzednim roku trafi jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku na komputery osobiste i konsole Xbox.

Na oficjalnym kanale Japończyków skupiającym się na oprawie dźwiękowej ich tytułów, Square Enix Music, zapowiedziano wczoraj koncert, który będzie skupiał się na wyżej wymienionym remake'u. Za Yoshinorim Kitase, producentem FF7R, możemy zauważyć komputer oraz dwa monitory.

Jak zaraz zauważycie, na ekranie po prawej stronie jest uruchomiona gra Final Fantasy VII Remake. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że - jak zauważył redaktor portalu TwistedVoxel - produkcja na pewno nie chodzi w 30 klatkach na sekundę, a bliżej jej do 60, co może sugerować, że podczas zbliżającego się show (odbędzie się ono 13 lutego br.) otrzymamy konkretne informacje dotyczące omawianego odświeżenia w wersji na komputery osobiste, jak i portu na PS5/XSX, który zapewne umożliwi rozgrywkę w stałych 60 FPS-ach.

Źródło: https://twistedvoxel.com/final-fantasy-vii-remake-pc-version-teased/

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper