PS4 i PS5 z nowymi grami w nadchodzącym tygodniu. PS Store zostanie zaktualizowane o dwa tytuły

News
1022V
PS4 i PS5 z nowymi grami w nadchodzącym tygodniu. PS Store zostanie zaktualizowane o dwa tytuły
Kajetan Węsierski | 07.02.2021, 12:30

Nadchodzący tydzień zdecydowanie nie będzie stał pod znakiem ilościowym, jeśli chodzi o nowe tytuły, które pojawią się w PlayStation Store.

W ubiegłym tygodniu posiadacze konsol PlayStation nie mogli się nudzić - lista premier była naprawdę bardzo ciekawa, a my mieliśmy w czym wybierać. Co więcej, debiutowała także zupełnie nowa pula gier, którą mogli pobrać wszyscy subskrybenci usługi PlayStation Plus. Ta była naprawdę satysfakcjonująca, albowiem dostaliśmy choćby Control Ultimate Edition oraz Concrete Genie.

W nadchodzącym tygodniu pojawią się dwa tytuły, po które będziemy mogli sięgnąć. Obie pozycje zadebiutują tego samego dnia, a dokładnie 11 lutego (czwartek) i właśnie wtedy dostaniemy szansę sprawdzenia tego, co dla nas przygotowano. O jakie tytuły chodzi? Cóż, jestem pewien, że o pierwszym słyszał prawie każdy, natomiast drugi to ogromna niewiadoma, którą twórcy kierują głównie do fanów retro:

  • Shoot 1Up DX

To jak? Któryś z tytułów uszczupli Wasz portfel? Nie ukrywam, o czym wspominałem przy okazji nowych premier na Xboksach, że mocno czekam na Little Nightmares II. Myślę, że u wielu osób jest wręcz bliźniaczo. A może są tu fani, których kupił pomysł na Shoot 1Up DX? Koniecznie dajcie znać w sekcji komentarzy.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/02/guide_new_ps5_ps4_games_this_week_8th_february_to_14th_february

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper