PS4 i PS5 z nowymi grami w nadchodzącym tygodniu. Do PS Store trafi sporo mocnych tytułów

News
2799V
PS4 i PS5 z nowymi grami w nadchodzącym tygodniu. Do PS Store trafi sporo mocnych tytułów
Kajetan Węsierski | 31.01.2021, 11:30

W PlayStation Store pojawiła się właśnie lista gier, które będziemy mogli nabyć od przyszłego tygodnia. Trzeba przyznać, że tytuły wyglądają naprawdę solidnie.

Choć od startu nowej generacji minęło ponad 2.5 miesiąca, to da się odnieść wrażenie, że zarówno Microsoft jak i Sony cały czas się rozpędzają. Możemy liczyć, że z miesiąca na miesiąc debiutować będą coraz większe konkrety. Jest jednak lepiej, niż było. Wystarczy rzucić okiem na oferty Games With Gold oraz PlayStation Plus, jakie przewidziano dla subskrybentów na luty - zdecydowanie mogą się spodobać.

Wczoraj prezentowaliśmy Wam listę premier, jakie pojawią się w Microsoft Store i będą dostępne do zakupu dla posiadaczy Xboksów. Dziś przyszła pora, aby przekazać Wam tytuły, w które będziemy mogli zagrać na konsolach od PlayStation. I trzeba przyznać, że nadchodzące dni będą naprawdę mocne - pojawi się sporo dużych tytułów, w które po prostu warto zagrać. Sprawdźcie sami:

2 lutego:

3 lutego:

4 lutego:

5 lutego:

Na którą z gier czekacie najbardziej? Osobiście nie ukrywam, że nie mogę się doczekać Control Ultimate Edition. Nigdy wcześniej nie miałem przyjemności sprawdzić genialnie ocenianej gry od Remedy Entertainment, więc najwyższy czas to zmienić!

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/01/guide_new_ps5_ps4_games_this_week_1st_february_to_7th_february

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper