The Last of Us: Homecoming przedstawi prequel historii Joela? Nie, to jedynie świetnie zmontowany fake

News
3103V
The Last of Us: Homecoming przedstawi prequel historii Joela? Nie, to jedynie świetnie zmontowany fake
Mateusz Wróbel | 06.02.2021, 16:25

The Last of Us: Homecoming to fabularne rozszerzenie do drugiej części marki? Niestety nie, więc pamiętajcie, aby nie dać się nabrać!

Spora część graczy z wypiekami na twarzy wyczekuje jakichkolwiek informacji nt. kolejnych historii, które wejdą w skład marki The Last of Us. Wiele mówi się o tym, jakoby Naughty Dog pracowało nad next-genową wersją The Last of Us Part II skierowaną dla posiadaczy PS5 oraz trybie multiplayer, który zostałby dodany do drugiej części serii.

Jeden z fanów serii należącej do Sony postanowił wykorzystać szum wokół niepotwierdzonych informacji i przygotować zwiastun prezentujący The Last of Us: Homecoming. Materiał jest tak stworzony, że wygląda od początku aż do końca jak trailer przygotowany przez japońską firmę, lecz tak niestety nie jest. Gdy wejdziemy na fikcyjny kanał PlayStation (autora filmu) zauważymy, że przesłał on dotychczas jedynie dwa filmy.

Twórca fake'a zaproponował widzom rozszerzenie, które skupiłoby się na Joelu - bohaterze "jedynki" - kiedy to jeszcze nie wiedział o istnieniu Ellie, dziewczyny, która wywróciła jego życie o 180 stopni. Założenia brzmią dosyć ciekawie, ponieważ Naughty Dog tak naprawdę nigdy szerzej nie przedstawiło Joela za młodu.

Źródło: https://gamerant.com/the-last-of-us-homecoming-trailer-fake/

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper