Mass Effect Legendary Edition może otrzymać wsparcie dla istniejących modów! BioWare chce zadbać o społeczność

News
589V
Mass Effect Legendary Edition może otrzymać wsparcie dla istniejących modów! BioWare chce zadbać o społeczność
Kajetan Węsierski | 06.02.2021, 10:30

Wygląda na to, że BioWare bardzo docenia fanów, którzy dłubią przy ich tytułach i zamierzają zadbać o wygodę w kwestii dalszego rozwijania sceny modyfikacji. 

to bez dwóch zdań jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Już 14 maja mamy otrzymać odświeżenie popularnej trylogii kosmicznej przygody od BioWare i bez wątpienia będzie to prawdziwe święto fanów. Wystarczy spojrzeć na porównanie, o którym wczoraj pisaliśmy, by dostrzec, że wiele elementów zaprezentuje zupełnie nową jakość. Jest na co czekać! 

Przez lata, odkąd debiutowała oryginalna trylogia, społeczność zdążyła przygotować całą masę modyfikacji wartych sprawdzenia - od tych mniejszych, aż po ogromne, które rozwijają dobrze znany świat. Reżyser gry, Mac Walters, przyznał na Twitterze, że ekipa pozostaje w stałym kontakcie z niektórymi twórcami modyfikacji. Wszystko w celu zacieśniania współpracy i ułatwienia im roboty po przejściu na nową wersję:

Kontaktowaliśmy się z kilkoma członkami społeczności moderów, aby dowiedzieć się, jak najlepiej:

A) poinformować wszystkich o zmianach, które będą miały wpływ na istniejące mody, oraz
B) przygotować społeczność moderską do odniesienia sukcesu w przyszłości.

To cały proces, który omówimy bardziej szczegółowo przed premierą. 

Bez dwóch zdań jest to działanie, które należy pochwalić. BioWare zachowuje się bardzo fair wobec społeczności, albowiem nie jest tajemnicą, iż wiele osób dalej bawi się w kosmosie, korzystając z setek modyfikacji. Miejmy nadzieję, że wszystko uda się rozwiązać z korzyścią dal obu stron

Źródło: https://gamingbolt.com/mass-effect-legendary-edition-might-support-existing-mods-for-original-trilogy

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper