Mass Effect Legendary Edition na oficjalnych porównaniach. BioWare pokazuje Sheparda i gameplay

News
2805V
Mass Effect Legendary Edition na oficjalnych porównaniach. BioWare pokazuje Sheparda i gameplay
Iza Łęcka | 05.02.2021, 08:57

BioWare pragnie przekonać szersze grono odbiorców do swojej wizji odświeżonych przygód komandora Sheparda, dlatego przedstawione zostały oficjalne porównania. Deweloperzy prezentują między innymi głównego bohatera serii.

Po ujawnieniu zwiastuna oraz daty premiery Mass Effect Legendary Edition, BioWare rozpoczęło kampanię marketingową zremasterowanej trylogii, chcąc wypromować powrót sagi wśród kolejnych graczy. Jednym z elementów reklamy jest ujawnienie wprowadzonych zmian, które zaprezentowane zostały poprzez wizerunek głównego bohatera.

Twórcy starają się zachęcić do kolekcji trzech gier, więc ujawniają oficjalne porównanie rozgrywki – zobaczycie tutaj jedną ze scen. Mam jednak wrażenie, że w kolejnych tygodniach powinniśmy zostać uraczeni znacznie większą ilością podobnych materiałów, które udowodnią, że faktycznie warto kupić .

Poniżej możecie także sprawdzić drugie porównanie scen ze zwiastuna, które zestawiają ulepszone wydanie z oryginałami. Czy jednak zastosowane poprawki są warte wydania ponad 200 zł za trzy odświeżone przygody? Opinie fanów serii są mocno podzielone, co nie jest szczególnie zaskakujące, zważywszy na fakt, że na rynku pojawiają się remastery w różnych cenach.

Źródło: Twitter: masseffect

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper