GTA Online i Red Dead Online z rekordami. Sieciowe GTA 5 notuje najlepsze wyniki w historii

Gry
1019V
GTA Online i Red Dead Online z rekordami. Sieciowe GTA 5 notuje najlepsze wyniki w historii
Wojciech Gruszczyk | 05.02.2021, 20:21

Rockstar podziękowało fanom za świetne wsparcie dla sieciowego GTA 5 oraz trybu multiplayer z Red Dead Redemption 2. Okazuje się, że GTA Online i Red Dead Online zanotowały najlepsze rezultaty w historii.

GTA 5 trafiło na rynek w 2013 roku i od tego czasu Rockstar rozwija GTA Online. Mimo to produkcja notuje rekordy za rekordami i twórcy postanowili podziękować fanom za wielkie wsparcie.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rockstar właśnie potwierdziło, że GTA Online w 2020 roku pobiło swój własny rekord gromadząc największą liczbę graczy na serwerach. Natomiast w Red Dead Online odnotowano rekordowy grudzień pod względem największej liczby fanów i największej liczby nowych zainteresowanych, którzy zdecydowali się sprawdzić pozycję.

Studio docenia także sympatyków, którzy przygotowują materiały z GTA 5 i Red Dead Redemption 2, ponieważ obie pozycje zanotowały rekordy wyświetleń na YouTube. Studio chce nadal rozbudowywać oba sieciowe tryby i w następnych miesiącach usłyszymy o kolejnych dodatkach.

Dużym sukcesem okazał się The Cayo Perico Heist, który pozwolił graczom samodzielnie uczestniczyć w wymagającym zadaniu – okazało się, że ponad połowa napadów na lokację została wykonana przez singlistów.

Rockstar jest przekonane, że GTA Online i Red Dead Online oferują teraz „najlepszy start” i deweloperzy zachęcają graczy do rozgrywki, ponieważ zainteresowani mogą zdobyć nowe przedmioty.

Warto przypomnieć, że Red Dead Online zostało już oddzielone od Red Dead Redemption 2, a GTA Online otrzyma samodzielną wersję w następnych miesiącach.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Grand Theft Auto V.

Źródło: Mateusz - dzięki za link!

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper