GTA Online: The Cayo Perico Heist z pełną prezentacją. Rockstar zaprasza na wielki napad

News
2137V
GTA Online: The Cayo Perico Heist z pełną prezentacją. Rockstar zaprasza na wielki napad
Wojciech Gruszczyk | 09.12.2020, 16:26

Rockstar ponownie zaprasza graczy do GTA Online. The Cayo Perico Heist to największa w historii aktualizacja, która pozwoli fanom sprawdzić swoje umiejętności w wielkim napadzie Rozszerzenie zostanie opublikowane w przyszłym tygodniu.

Gracze wciąż proszą Rockstar o zapowiedź GTA 6, ale deweloperzy skupiają się na rozbudowie GTA Online. Twórcy pod koniec listopada potwierdzili plotki dotyczące nowego napadu, a już teraz możemy spojrzeć na pełny zwiastun aktywności.

Studio już wcześniej zapowiedziało, że 15 grudnia opublikuje „największy, najbardziej zuchwały i pełny akcji dodatek w historii” i najnowszy materiał potwierdza, że możemy szykować się na wybuchową imprezę.

GTA Online: The Cayo Perico Heist na pewno nie będzie ostatnim rozszerzeniem przygotowanym przez Rockstar. Deweloperzy już potwierdzili, że sieciowy tryb z GTA 5 zostanie udostępniony w przyszłym roku w samodzielnej formie. Twórcy chcą rozwijać pozycję, która wkrótce wykorzysta moc next-genów.

Warto oczywiście pamiętać, że pozycja cieszy się gigantycznym zainteresowaniem, więc nie powinny dziwić decyzje Rockstar oraz Take-Two. W końcu trudno rezygnuje się z tytułu, który po tylu latach od premiery wciąż notuje rekordowe rezultaty.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper