Resident Evil Village jest „znacznie większe” niż Resident Evil 7. Gracze mają być zaskoczeni skalą gry

News
1384V
Resident Evil Village jest „znacznie większe” niż Resident Evil 7. Gracze mają być zaskoczeni skalą gry
Wojciech Gruszczyk | 05.02.2021, 16:43

Capcom małymi krokami prezentuje graczom kolejne elementy Resident Evil Village. Produkcja Japończyków od pierwszych materiałów wygląda świetnie, ale wciąż brakuje nam kilku istotnych konkretów. Fani wciąż pytają – jak długi wątek zaserwują nam tym razem deweloperzy? Gracze mają zostać pozytywnie zaskoczeni.

Resident Evil Village intryguje graczy od pierwszej zapowiedzi, a ostatnio przedstawione materiały wyglądają naprawdę dobrze. Nadal nie znamy wszystkich szczegółów dotyczących produkcji, ale bardzo możliwe, że tym razem dostaniemy znacznie dłuższą historię.

W najnowszym numerze Official PlayStation Magazine pojawił się tekst o nowej grze Capcomu i w sprawie pozycji wypowiedział się Peter Fabiano. Producent potwierdził, że gracze mogą oczekiwać „znacznie większej” produkcji względem Resident Evil 7:

„Powiem tylko, że jest ona [gra – red.] znacznie większa niż to, czego gracze doświadczyli w Resident Evil VII: Biohazard”.

Peter Fabiano nie wchodził w szczegóły, ale jak wiadomo Resident Evil 7 możemy ukończyć w nawet 9 godzin, co zostało źle odebrane przez wielu graczy, którzy liczyli na bardziej rozbudowaną historię.

Warto przypomnieć, że według plotek Resident Evil Village ma zapewnić kilka otwartych przestrzeni, co na pewno zwiększy czas rozgrywki, ponieważ gracze mają eksplorować miejscówki.

Źródło: https://www.psu.com/news/resident-evil-village-length-to-be-much-larger-than-resident-evil-7/

Komentarze (38)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper