Stubbs the Zombie powróci na Xbox Serie X|S? Gra może zostać wkrótce zapowiedziana

News
1125V
Stubbs the Zombie powróci na Xbox Serie X|S? Gra może zostać wkrótce zapowiedziana
Wojciech Gruszczyk | 04.02.2021, 21:15

Wkrótce na rynku może pojawić się kolejny klasyk z Xboksa 360. Na stronie zbierającej osiągnięcia pojawiło się nowe wydanie Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse. Produkcja może trafić na między innymi Xboksy Series X|S.

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse zadebiutowało w 2005 roku na Xboksa 360. Jest to produkcja Wideload Games (studio zostało zamknięte przez Disney w 2014 roku), która pozwoliła graczom wcielić się w zombie. Główny bohater po 26-latach od śmierci powrócił na Ziemię i zamierza dowiedzieć się, kto go zabił i dlaczego został przebudzony do życia. W trakcie rozgrywki zainteresowani mogli wykorzystywać zróżnicowany arsenał – między innymi granaty stworzone z jelit.

Niespodziewanie o produkcji zrobiło się dzisiaj głośno, ponieważ w bazie danych True Achievements pojawiło się nowe wydanie produkcji. Bardzo możliwe, że wydawca (Aspyr Media) postanowił odświeżyć przygodę i wrzuci tytuł na współczesne platformy.

Nie powinniśmy raczej oczekiwać pełnego odświeżenia, ale może przynajmniej porządny remaster? Według przedstawionych danych, Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse ma powrócić już 16 marca, więc wkrótce powinniśmy otrzymać konkretną zapowiedź gry.

Sprawdźcie materiał z oryginału: 

Źródło: https://bloody-disgusting.com/video-games/3650831/xbox-classic-stubbs-the-zombie-coming-to-xbox-series-in-march/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych