Ghost of Tsushima w Ofercie Tygodnia. Sony zaprasza na promocję

Promocje gier
3689V
Ghost of Tsushima w Ofercie Tygodnia. Sony zaprasza na promocję
Wojciech Gruszczyk | 04.02.2021, 18:31

Ostatni wielki hit Sony trafił do nowej promocji. Japońska korporacja zaprasza na Ofertę Tygodnia, w której wylądował Ghost of Tsushima. Tytuł możemy kupić w dwóch wersjach, ale ceny zainteresują wyłącznie największych fanów cyfrowej dystrybucji.

Ghost of Tsushima zadebiutowało w zeszłym roku, ale jest to bez wątpienia jedna z najciekawszych propozycji przygotowanych na konsolach poprzedniej generacji. Twórcy z Sucker Punch nie zawiedli dostarczając mocną rozgrywkę i wrzucając graczy w sam środek Kraju Kwitnącej Wiśni.

Produkcja jest właśnie dostępna w nowej Ofercie Tygodnia i gracze mogą kupić tytuł w jednej z dwóch wersji:

  • Ghost of Tsushima - 205,19 zl (-29% z 289,00 zl)
  • Ghost of Tsushima Cyfrowa Edycja Deluxe - 246,75 zl (-25% z 329,00 zl)

Promocja jest reklamowana przez PlayStation Polska, ale trzeba zauważyć, że będzie to przyjemność wyłącznie dla graczy, którzy skupiają się tylko na cyfrowej dystrybucji. Jak wiadomo cyfra rządzi się swoimi prawami i trzeba zauważyć, że w tym wypadku spora jest cena początkowa.

Jeśli zdecydujecie się na droższe wydanie, to w pakiecie otrzymacie 1 punkt techniki, talizman przychylności Hachimana, zestaw skórek „Bohater Cuszimy” oraz mały album z grafikami. Oferta jest ważna do 11 lutego 2021 roku.

Zachęcam również do skorzystania z najnowszej promocji na PlayStation Store oraz pamiętajcie o pobraniu gier z PlayStation Plus.

Źródło: Twitter: PlayStationPL

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper