KOTOR 3 faktycznie jest rozwijane przez Aspyr? Twórcy pracują nad grą z bardzo dużym budżetem

Plotka
1215V
KOTOR 3 faktycznie jest rozwijane przez Aspyr? Twórcy pracują nad grą z bardzo dużym budżetem
Wojciech Gruszczyk | 03.02.2021, 20:04

Aspyr zostało częścią Embracer Group i dzięki przedstawionym informacjom poznaliśmy ważny szczegół – studio pracuje nad wielkim tytułem. Dość szybko szczegóły zostały połączone z wcześniejszymi plotkami dotyczącymi prac nad nowym KOTOR-em.

Pod koniec zeszłego miesiąca pojawiły się plotki dotyczące nowej gry z serii KOTOR. Nad produkcją ma czuwać Aspyr, które w ostatnich latach dołączyło do swojego zespołu wiele talentów z BioWare – deweloperzy wcześniej rozwijali serię Star Wars: Knights of the Old Republic.

Dzisiaj Embracer Group potwierdziło wykupienie deweloperów, którzy wcześniej opracowali kilka portów gier z uniwersum Gwiezdnych wojen. Okazuje się jednak, że nowy wydawca potwierdził bardzo istotny szczegół – Aspyr pracuje nad pozycją o dużym budżecie:

„Aspyr ma obecnie kilka gier w fazie rozwoju, w tym jeden duży projekt o przybliżonym budżecie 70 milionów dolarów, który ma stać się ważny dla całej grupy.”

Firma potwierdza, że nad projektami Aspyr pracuje ponad 200 deweloperów z różnych zespołów (wewnętrznych i zewnętrznych), a prace studia mają okazać się kluczowe dla całego Embracer Group.

Sytuacja jest interesująca, ponieważ jak wiemy, Embracer Group ma pod sobą wiele utalentowanych deweloperów, ale to właśnie o Aspyr wypowiedziano się w takich superlatywach.

Nie jest to w żaden sposób potwierdzona wiadomość, ale na pewno trzeba zwracać uwagę na ruchy związane z Aspyr. Twórcy mogą nas bardzo pozytywnie zaskoczyć.

Źródło: https://wccftech.com/knights-of-the-old-republic-revival-rumor-aspyr-aaa-budget/

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper