Figurka z kolekcjonerki Resident Evil Village na pierwszych zdjęciach. Znamy polską cenę zestawu

News
1712V
Figurka z kolekcjonerki Resident Evil Village na pierwszych zdjęciach. Znamy polską cenę zestawu
Wojciech Gruszczyk | 03.02.2021, 17:22

Wierni fani Resident Evil Village mogą szykować pieniądze na edycję kolekcjonerską nadciągającego horroru. W Sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia figurki, a dodatkowo poznaliśmy ostateczną, polską cenę. Sprawdźcie szczegóły.

Capcom przygotowuje graczy na wielką premierę Resident Evil Village. Zobaczyliśmy gameplay, zwiastun oraz nawet mogliśmy zagrać w demo, więc najwyższy czas na prezentację najważniejszego elementu kolekcjonerki.

Jak wygląda Chris Redfield z wielkiego zestawu? Japończycy pokazali postać, która na pewno odegra ważną rolę w nadciągającej historii. Nie znamy tak naprawdę wielu szczegółów opowieści, ale jak widać Capcom małymi krokami przedstawia kolejne elementy związane z nadciągającą premierą Resident Evil Village.

Teraz możemy jednocześnie potwierdzić, że kolekcjonerka Resident Evil Village została w Polsce wyceniona na 1399 zł.

W zestawie obok wspomnianej figurki znajduje się również zestaw DLC, artbook w twardej oprawie, dwustronna, materiałowa mapa oraz steelbook. Sytuacja z metalowym pudełkiem jest zaskakująca, ponieważ w tym zestawie Resident Evil Village będzie dostępne jedynie w wersji cyfrowej.

Źródło: Twitter: REcollectionFR

Komentarze (50)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper