God of War na PS5 działa znakomicie. Testy potwierdzają poprawioną oprawę i kapitalną płynność

News
4228V
God of War na PS5 działa znakomicie. Testy potwierdzają poprawioną oprawę i kapitalną płynność
Wojciech Gruszczyk | 03.02.2021, 15:18

Kratos trafił na PS5 w najlepszej jakości. Najnowsze testy potwierdzają, że ostatnia aktualizacja God of War znacząco poprawia jakość rozgrywki i pozwala graczom cieszyć się historią w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Santa Monica Studio aktualnie nie przedstawia nowych szczegółów dotyczących drugiej historii Kratosa w mitologii nordyckiej, ale deweloperzy znaleźli czas, by ulepszyć pierwszą część nowej trylogii.

God of War działało na PS4 w 30 klatkach na sekundę przy rozdzielczości 1080p, a PS4 Pro otrzymało dwa tryby: 4K (szachownica) + 30 fps lub 1080p + 60 fps. Teraz jednak możemy potwierdzić, że na PS5 bez problemu zagracie w kombinacji 4K + 60 fps.

Deweloperzy zapewniają płynną rozgrywkę (bez spadków), co jest o tyle istotne, że na PS4 Pro nawet przy rozdzielczości 1080p animacja skakała od 40 do 50 fps. Nowa platforma zapewnia poprawione wrażenia, a warto zaznaczyć, że tytuł wygląda jednocześnie lepiej (obraz jest ostrzejszy) oraz wczytuje się znacznie szybciej.

Będzie to na pewno pozytywna wiadomość dla graczy, którzy chcą zapoznać się lub wrócić do ostatniej przygody Kratosa.

Źródło: https://www.psu.com/news/god-of-war-update-1-35-put-to-the-test-on-ps5-shows-huge-improvements-over-ps4-ps4-pro/

Komentarze (129)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper