Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2021 21:13
God of War PS5
3006V

God of War na PS5 z aktualizacją. Twórcy oferują rozdzielczość do 4K z 60 fps

Kratos nie powiedział ostatniego słowa i chce nas ponownie zaprosić na swoją pierwszą przygodę w mitologii nordyckiej. Santa Monica Studio właśnie potwierdziło pełne wsparcie God of War na PS5. Gracze już jutro pobiorą aktualizację.

God of War (2018) działa bardzo dobrze na PlayStation 5 dzięki wstecznej kompatybilności, a wielu klientów PS5 mogło zapoznać się z produkcją dzięki bibliotece PlayStation Plus Collection. Jak wiadomo Santa Monica Studio pracuje nad kolejną przygodą Kratosa, ale twórcy postanowili jednocześnie poprawić wrażenia posiadaczy najmocniejszej platformy Sony.

Już jutro God of War otrzyma nową aktualizację, dzięki której na PS5 załączymy produkcję w ulepszonym trybie – 60 klatek na sekundę i rozdzielczość do 4K.

Twórcy nie rezygnują z opcji 30 fps + 4K, ale na pewno wielu fanów Kratosa chętnie sprawdzi nową propozycję. Jak wiadomo tytuł na poprzedniej generacji oferował zabawę właśnie w takiej jakości lub w 60 klatek z 1080p.

Warto przypomnieć, że God of War na PS5 już posiadał tryb 60 fps + 4K – wystarczy posiadać pozycję na płycie i nie instalować aktualizacji. Teraz jednak otrzymamy poprawione doświadczenie ze wszystkimi patchami.

Jesteście zainteresowani tematem God of War? Sprawdźcie, jaki topór stworzył Adam Savage z „Pogromców Mitów”.

Źródło: Twitter: SonySantaMonica

Tagi: God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment