Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.02.2021 10:32
the medium
785V

The Medium. Zespół Platige Image pokazuje jak stworzył efektowny zwiastun polskiej gry

The Medium może nie do końca spełniło pokładane w nim nadzieje. Polskiej grze nie można jednak odmówić jednego: bardzo efektownej akcji reklamowej. 

Bloober Team zadbał o wyjątkowo mocne zwiastuny The Medium. Firma postawiła na profesjonalistów z dobrze znanej polskiej ekipy Platige Image, która przygotowali jeden z najbardziej efektownych trailerów ostatnich miesięcy.

Filmik, który mogliśmy oglądać w styczniu, stał się "głównym bohaterem" najnowszego materiału od Platige Image. Polski zespół opowiada nam o tworzeniu tej wypełnionej efektami CGI reklamy, w której nie zabrakło też motywów live-action. W filmiku o swojej pracy opowiada m.in. reżyser z Platige Image, Paweł Maślona. Okazuje się, że materiały live-action nagrano nie w Krakowie, tylko w ruinach pałacu znajdującego się pod Warszawą, inspirując się oczywiście malarstwem Beksińskiego.

Niestety samo Medium, stworzone przez Bloober Team, nie do końca spełniło pokładane w nim nadzieje. Gra na Metacritic zgarnęła oceny na średnim poziomie 7/10. Naszą recenzję gry przeczytacie tutaj.

Poniżej czeka na was opublikowany w styczniu zwiastun od Platige Image.

Tagi: Bloober Team platige image The Medium