Iza Łęcka Iza Łęcka 03.02.2021 12:36
Mass Effect Legendary Edition vs Original
3759V

Mass Effect Legendary Edition na pierwszym porównaniu. Zobaczcie zestawienie gry z oryginałem

Electronic Arts opublikowało zwiastun zapowiadający Mass Effect Legendary Edition, który składa się z wielu dobrze znanych scen. Nie musieliśmy długo czekać, by pojawiły się pierwsze porównania ukazujące usprawnienia wprowadzone przez BioWare.

Electronic Arts odkryło karty związane z Mass Effect Legendary Edition. Zobaczyliśmy zwiastun, poznaliśmy datę premiery, a także ujawnione zostały szczegóły ulepszeń. Ku większej uciesze fanów uniwersum, BioWare pokazało edycję kolekcjonerską produkcji, która jednak w pudełku nie zawiera nadciągającej kolekcji.

Opublikowany materiał został przygotowany z popularnych scen – jest to w końcu remaster trzech przygód komandora Sheparda. Dzięki temu możemy sprawdzić dokładne porównanie Mass Effect Legendary Edition z oryginałem i ujrzeć zmiany, na jakie zdecydowali się deweloperzy. W całej odświeżonej pozycji zastosowana zostanie rozdzielczość 4K z wykorzystaniem HDR, natomiast na mocniejszych konsolach (od PS4 Pro, Xbox One X) doświadczyć będzie można rozgrywki w 60 klatkach na sekundę. 

Na filmie zobaczycie, jak zmieniły się postacie, lokacje oraz znane sceny z kultowego uniwersum BioWare. Twórcy w wielu aspektach ulepszyli oprawę, choć powinniśmy pamiętać, że jest to wyłącznie remaster, a nie pełne odświeżenie, które widzieliśmy w takich pozycjach jak chociażby Demon's Souls czy Final Fantasy VII Remake.

Źródło: YouTube.com

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect Legendary Edition