Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2021 14:33
PlayStation podsumowanie
3490V

PlayStation 2020. Sony prezentuje statystyki graczy, gratuluje kupna PS5 i rozdaje prezent

Sony zaprasza na sprawdzanie statystyk z 2020 roku. Firma przygotowała system, który podsumowuje nasze dokonania na konsolach japońskiej korporacji, a nawet korporacja może nam pogratulować kupna PS5. W nagrodę otrzymacie darmowy motyw.

Sony na dobry początek lutego zaprasza graczy na prezentację statystyk z ubiegłego roku. Posiadacze PlayStation 4 lub PlayStation 5 mogą wejść na specjalną podstronę – jeśli jesteście zalogowani na PlayStation.com, to automatycznie otrzymacie swoje statystyki.

Firma przedstawia: liczbę uruchomionych gier, najdłuższy czas rozgrywki w poszczególne pozycje, ulubiony gatunek z liczbą godzin, czas spędzony na graniu z uwzględnieniem rozgrywki online, offline oraz VR, a nawet ile dni spędziliśmy na elektronicznej zabawie w 2020 roku i ulubiony dzień tygodnia na gaming. Sony podsumowuje także dokonania w przypadku trofeów.

PlayStation 2020 podsumowanie 0

Osobną kategorią są dane z PlayStation 5 – korporacja gratuluje rozpoczęcia nowej epoki i przedstawia najpopularniejszą grę na PS5 (z godzinami spędzonymi na rozgrywce), czas spędzony przy nowej konsoli oraz zdobyte pucharki. Na koniec otrzymujemy skromne dane z PlayStation Plus.

Firma nagradza zainteresowanych i klienci PlayStation mogą otrzymać darmowy motyw do PS4, który prezentuje się następująco:

PlayStation 2020 podsumowanie 1

Pamiętajcie, że od dzisiaj możecie pobierać gry z najnowszej oferty PS Plus, a Sony musi uporać się z nowym problemem PlayStation 5.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/02/02/celebrate-your-gaming-year-with-playstation-wrap-up-2020/

Tagi: playstation 4 playstation 5 ps4 ps5 sony