Cyberpunk 2077 otrzymał 120 nowych zadań i Survival Mode. Fani nie zawodzą i rozbudowują grę

News
2419V
Cyberpunk 2077 otrzymał 120 nowych zadań i Survival Mode. Fani nie zawodzą i rozbudowują grę
Wojciech Gruszczyk | 02.02.2021, 19:09

CD Projekt RED aktualnie zajmuje się poprawą jakości Cyberpunka 2077 i usuwa kolejne błędy z wielkiej przygody z Night City. Sytuację wykorzystują fani, którzy rozbudowują pozycję i dbają o nową zawartość.

Dzisiaj informowaliśmy naszą społeczność o nowym problemie Cyberpunka 2077, ale nie oznacza to, że fani nagle nie będą rozwijać produkcji i oferować nowych modyfikacji. Musimy pamiętać jedynie, by nie pobierać plików z niepotwierdzonych źródeł.

Najnowszy mod wprowadza do gry 120 nowych zadań (40 kontraktów z serii „idź i zabij”, 40 zadań związanych z eskortą oraz 40 questów eksploracyjnych), które pozwolą graczom spędzić w produkcji znacznie więcej czasu. Nie możemy tutaj liczyć na rozbudowane historie z wieloma trudnymi wyborami, ale część graczy może z przyjemnością zapoznać się z takimi historiami. Za wykonanie wyzwań, główny bohater otrzyma pieniądze.

Interesująco zapowiada się także modyfikacja wprowadzająca mechanikę przetrwania – gracze muszą zwracać uwagę na potrzeby V (jedzenie, pragnienie), co może w ciekawy sposób ubarwić zabawę.

Jak wiadomo CD Projekt RED stara się wciąż poprawić jakość rozgrywki w Night City, ale na szczęście fani znajdują czas, by rozbudować pozycję.

Źródło: https://wccftech.com/cyberpunk-2077-mods-survival-mode-quests/

Komentarze (53)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper