PS5 z nowym problemem. Sony musi naprawić statystyki graczy

News
2192V
PS5 z nowym problemem. Sony musi naprawić statystyki graczy
Iza Łęcka | 02.02.2021, 08:13

Kolejni użytkownicy nie mogą sprawdzać statystyk rozgrywki poprzez nowy system PS5. Na listach włączonych produkcji pojawiają się inne tytuły, bądź dane są niepoprawne. Japończycy powinni naprawić niedogodność przy okazji najbliższej aktualizacji.

Jedną z ciekawych opcji PS5 jest możliwość ustalenia, ile czasu spędziliśmy ogrywając daną pozycję. Sony zadbało o wskazaną funkcję w systemie PlayStation 5, tymczasem od kilku dni kolejni użytkownicy zgłaszają kłopoty – w zestawieniu pojawiają się niepoprawne gry lub informacje są niezgodne z prawdą.

Dane są na tyle niedokładne, że obecnie trudno sprawdzić, ile czasu poświęciliśmy w produkcjach na PlayStation 5, a system Japończyków nie przedstawia aktualnych statystyk. Problem jest o tyle nietypowy, że gracze widzą nigdy nieuruchomione pozycje lub tytuły, których nawet nie posiadają w swoich kolekcjach.

Trudności mają coraz większy zasięg i zgłaszane są przez coraz większą część sympatyków marki, dlatego producent powinien jak najszybciej zareagować. Nieoficjalnie mówi się, że niedogodności mogły być wynikiem pobrania dema Resident Evil Village – wiadomość nie została w żaden sposób potwierdzona, jednak kolejni użytkownicy informują, że podmienione gry zaczęły się pojawiać po sprawdzeniu pozycji Capcomu.

Doświadczyliście opisanego problemu? Pamiętajcie, że można już pobierać pozycje z oferty PS Plus, a w najbliższym czasie będzie musiał zadebiutować na PS5 patch poprawiający rozgrywkę w 4K i 120 fps na telewizorach Samsunga

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/02/ps5_owners_confused_by_incorrect_profile_listings_for_games

Komentarze (66)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper