Destiny 2 zaprasza graczy na Sezon Wybrańców. Do gry trafią nowe aktywności oraz kolejny sprzęt

News
902V
Destiny 2 zaprasza graczy na Sezon Wybrańców. Do gry trafią nowe aktywności oraz kolejny sprzęt
Wojciech Gruszczyk | 02.02.2021, 16:06

Bungie zaprasza graczy na kolejne atrakcje w Destiny 2. Już w przyszłym tygodniu rozpocznie się 13. sezon rozgrywek, podczas którego możemy spodziewać się między innymi nowych aktywności. Poznajcie szczegóły.

Sezon Wybrańców w Destiny 2 będzie trwał od 9 lutego do 11 maja. W tym czasie gracze będą mogli wziąć udział w nowych szturmach, zdobędą nowy sprzęt, stoczyć walkę o honor w sezonowej aktywności Pól bitewnych i użyć Młota Chrztu przeciwko Kombinatowi.

„Podczas gdy Piramidy i Xivu Arath destabilizują Układ, cesarzowa Caiatl, przywódczyni Kombinatu i córka Calusa, chce zawrzeć sojusz. Ale kiedy prosi o więcej, niż Zavala jest w stanie zaoferować, negocjacje zostają przerwane, a Strażnicy stają się grotem włóczni, która musi uderzyć w jej coraz to większą Radę Wojenną.”

Jedną z nowości będą Pola Bitewne, czyli aktywność do trzech osób (z dobieraniem graczy), podczas której sprawdzimy nasze umiejętności w rytualnej walce z wybranymi wojownikami Caiatl. Studio potwierdziło również, że na początek 13. sezonu z oryginalnej gry Destiny powrócą szturmy Jaskinia Diabłów oraz Upadły S.A.B.E.R. Następnie śmiałkowie otrzymają dostęp do nowego szturmu Poligon – w tym wypadku wojownicy staną do walki z Kombinatem, aby zadecydować o losach Ostatniego Miasta.

Fani Destiny 2 mogą także liczyć na nowy sprzęt, a posiadacze przepustki sezonowej natychmiast odblokują nowy sezonowy zestaw pancerza prefekta oraz egzotyczny łuk Wróżba Ticuu. Broń zapowiada się naprawdę interesująco, ponieważ za jej pomocą możemy namierzać jednocześnie kilka celów. Ponadto do zdobycia będzie ponad 25 egzotycznych, legendarnych i rytualnych egzemplarzy orężu.

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper