Destruction AllStars na rozgrywce. Gameplay w 4K i 60 fps pokazuje ekskluzywną grę z PS5

News
1381V
Destruction AllStars na rozgrywce. Gameplay w 4K i 60 fps pokazuje ekskluzywną grę z PS5
Iza Łęcka | 02.02.2021, 11:02

Destruction AllStars jest najnowszą, ekskluzywną pozycją z katalogu Sony, która właśnie zasiliła bibliotekę PS5 oraz PS Plus. Czy warto zainteresować się tytułem spod szyldu japońskiej korporacji? Sprawdźcie fragment rozgrywki, pokaz bohaterów oraz test płynności.

Na poprzedniej generacji Sony Interactive Entertainment zaoferowało wiele znakomitych gier, ale czy Destruction AllStars dołączy do tego grona? Po przełożeniu premiery i zapowiedzi dołączenia do oferty PlayStation Plus, część zainteresowanych graczy była zaniepokojona stanem tytułu, który obecnie można już sprawdzać.

W Sieci wylądowały pierwsze materiały pokazujące gameplay z Destruction AllStars. Poniżej zobaczycie ekstremalne zmagania w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Na pewno warto przetestować wszystkich bohaterów oraz ich odpicowane fury – z wcześniejszych prezentacji wiemy, że Lucid Games przygotowało sporo barwnych postaci, które charakteryzują się unikalnymi zdolnościami, i opracowało wiele wariantów zabawy.

Z racji niezwykle dynamicznego, nastawionego na zniszczenia, gameplayu informacja o stałych 60 klatkach na sekundę wydaje się bardzo istotna. W sieciowej rywalizacji odpowiednia płynność jest niezbędna do uzyskania pełnego doświadczenia, a deweloperzy przygotowali tryb wieloosobowy przeznaczony dla 16 graczy.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (70)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper