Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2021 18:30
Pacific Rim: The Black
883V

Pacific Rim: The Black na pierwszym zwiastunie. Netflix potwierdza datę premiery anime z wielkim budżetem

Netflix przedstawił pierwszy zwiastun „Pacific Rim: The Black”, który powinien zainteresować fanów uniwersum. Produkcja trafi na platformę w marcu, więc widzowie mogą szykować się na wielką premierę.

Netflix w listopadzie 2018 roku zapowiedział prace nad anime w uniwersum „Altered Carbon” oraz „Pacific Rim”, a w 2020 roku potwierdzono prace nad dwoma sezonami historii z wielkimi robotami. Jest to podobno produkcja z jednym z „największych budżetów” i najwidoczniej nadszedł czas na pokazanie konkretów.

Pacific Rim: The Black” zadebiutuje na serwerach już 4 marca, więc dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun tytułu. Nadal brakuje nam wielu szczegółów, ale zapoznajcie się również z zarysem fabuły:

„Gdy Australia ulega inwazji kaiju, dwójka rodzeństwa siada za sterami zdezelowanego jaegera, by odnaleźć zaginionych rodziców i przetrwać we wrogim świecie.”

Entuzjaści animacji muszą szykować się na premierę, ponieważ „Pacific Rim: The Black” może okazać się bardzo przyjemną produkcją. Trzeba jednak podkreślić, że będzie to początek opowieści, ale aktualnie nie wiemy, kiedy platforma zamierza wydać drugi sezon – pierwotnie animacja miała trafić na serwery w zeszłym roku, ale jak wiadomo sytuacja na świecie wpłynęła na plany wielu korporacji.

Źródło: Twitter: NXOnNetflix

Tagi: netflix Pacific Rim Pacific Rim: The Black