Altered Carbon i Pacific Rim w wersji anime. Netflix zapowiedział nowe produkcje

Filmy i seriale
1112V
Altered Carbon i Pacific Rim w wersji anime. Netflix zapowiedział nowe produkcje
Wojciech Gruszczyk | 08.11.2018, 13:17

Netflix chce rozbudować dwa uniwersa. Platforma zamówiła anime, które powinny pobudzić fanów pierwszego sezonu „Altered Carbon” oraz świata „Pacific Rim”. Szczególnie ciekawie zapowiada się ta druga produkcja.

Subskrybenci Netflixa mogą szykować się na dwa ciekawe projekty. Platforma potwierdziła nawiązanie współpracy z firmą Legendary, na mocy której powstanie anime w świecie „Pacific Rim”.

Kingdom na zwiastunie. Netflix pokazuje zombie w czasach samurajów

Pacific Rim” w wersji anime zapowiada się wyjątkowo ciekawie, ponieważ fabuła rozwinie niektóre wątki z przygód dostępnych na dużym ekranie. Twórcy skupią się na przedstawieniu wojny pomiędzy Kaiju a Jaegerami.

„Oryginalne anime rozszerzy świat, który widzieliśmy w dwóch poprzednich filmach i przedstawi historię rodzeństwa - idealistycznego nastolatka i jego naiwnej młodszej siostry. Dzieciaki są zmuszone do pilotowania opuszczonego Jaegera przez wrogie pustkowia. Celem bohaterów jest odnalezienie zaginionych rodziców.”

Za produkcję serialu odpowiedzialni zostali Craig Kyle (współscenarzysta "Thora: Ragnarok") oraz Greg Johnson (scenarzysta serialu animowanego "X-Men: Evolution"). Niestety, nie poznaliśmy aktualnie choćby wstępnej daty premiery.

Netflix jednocześnie nie zapomina o „Altered Carbon” - wciąż trwają prace nad kontynuacją znanej historii, ale platforma zdecydowała się na przygotowanie pełnometrażowego filmu anime. Opowieść rozszerzy znane wątki i scenariusz stworzą Dai Sato ("Cowboy Bebop", "Samurai Champloo") oraz Tsukasa Kondo. Także w tym wypadku nie otrzymaliśmy informacji dotyczącej debiutu.

Źródło: https://www.denofgeek.com/us/tv/altered-carbon/277508/altered-carbon-anime-picked-up-at-netflix

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper