Pacific Rim na Netflix. Platforma opracowuje 2 sezony

Filmy i seriale
949V
Pacific Rim na Netflix. Platforma opracowuje 2 sezony
Wojciech Gruszczyk | 04.07.2019, 21:30

Na Netflix trafią dwa sezony animacji umiejscowionej w uniwersum Pacific Rim. Za produkcję odpowiada Legendary Entertainment i widzowie mogą liczyć na mnóstwo starć z przerośniętymi robotami w roli głównej.

Netflix już kilka miesięcy temu zapowiedział zainwestowanie w kilka anime. Jedną z produkcji jest „Pacific Rim” i na wydarzeniu poprzedzającym Targi Anime Expo w Los Angeles otrzymaliśmy kilka konkretów dotyczących projektu.

Wiedźmin od Netflix na nowym ujęciu. Geralt pokazuje swój miecz

Za „Pacific Rim” będzie odpowiadać Legendary Entertainment i Elie Dekel przybliżył prace nad anime. Zdaniem wiceprezesa wykonawczego ds. rozwoju marki i produktów konsumenckich LE, obie firmy nie oszczędzają i zamierzają zaoferować wysokobudżetową produkcję:

„Jest to jeden z największych budżetów serialu anime, nad którym miałem przyjemność pracować i myślę, że to świadczy o zaangażowaniu Netflixa i Legendary [w anime]”.

Dekel dodał, że początek opowieści z „Pacific Rim” zadebiutuje w 2020 roku i aktualnie zaplanowano przygotowanie dwóch sezonów. Nad projektem w roli showrunnerów czuwają Craig Kyle i Greg Johnson, którzy wcześniej pracowali nad „Thor: Ragnarok” oraz „X-Men: Evolution”.

W „Pacific Rim” poznamy rodzeństwo, które pilotuje porzuconego mecha i próbuje odnaleźć zaginionych rodziców.

Polecamy:

Źródło: https://www.ign.com/articles/2019/07/04/netflixs-pacific-rim-anime-is-coming-in-2020-confirmed-for-two-seasons

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych