Iza Łęcka Iza Łęcka 28.01.2021 12:04
Gra o Tron animacje
373V

Gra o tron powróci jako animacja. HBO Max może otrzymać interesującą produkcję

HBO i WarnerMedia mają wielkie plany na rozwój uniwersum wykreowanego przez George'a R. R. Martina. Trwają prace nie tylko nad kolejnymi spin-offami z aktorami: The Hollywood Reporter otrzymało pierwsze informacje dotyczące animacji rozwijającej „Grę o tron”.

Trudno zrezygnować z popularnej marki opisującej losy Targaryenów, Lannisterów i Starków, która spotkała się z ogromną przychylnością widzów na całym świecie. Fani uniwersum mogą szykować się na następną produkcję. Dziennikarze The Hollywood Reporter otrzymali wiadomość z zaufanych źródeł o rozpoczęciu rozmów o kolejnym projekcie osadzonym w świecie stworzonym przez George'a R. R. Martina.

WarnerMedia planuje opracowanie serialu animowanego "Gra o tron" – obecnie trwają spotkania ze scenarzystami. Projekt znajduje się na bardzo wczesnym etapie rozwoju, jednak amerykański gigant branży filmowej chce, by twórcy zaproponowali historię dla dorosłych, która będzie przypominać główną serię.

W następnych latach możemy otrzymać sporo obrazów związanych z IP– na wiosnę zaplanowano wkroczenie aktorów na plan prequela „House of the Dragon”, natomiast ostatnio informowaliśmy o wstępnych pracach nad aktorską produkcją prezentującą wydarzenia z „Tales of Dunk and Egg”.

The Hollywood Reporter podkreśla, że obecnie nie doszło do podpisania jakichkolwiek umów, choć HBO i WarnerMedia od wielu lat nosili się z zamiarem szerokiego rozwoju "Gry o tron". Rynkowy debiut HBO Max tylko przyspieszył cały proces – włodarze platformy planują bowiem przyciągnąć jak najwięcej widzów, oferując nowe historie w ramach posiadanych franczyz. Przypomnijmy, że w planach znajduje się także serial w uniwersum Harry'ego Pottera.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/game-of-thrones-animated-drama-eyed-at-hbo-max-exclusive

Tagi: Gra o Tron HBO hbo max warnermedia