Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2021 17:47
Harry Potter Serial
2502V

Harry Potter ma otrzymać serial. HBO szykuje wielką produkcję

Od wielu lat fani świata wykreowanego przez J.K. Rowling czekają na ruch związany z przygotowaniem serialu. Teraz możemy potwierdzić, że Harry Potter może otrzymać serial i produkcja znajduje się na wczesnym etapie prac.

The Hollywood Reporter otrzymało informacje od swoich źródeł na temat nowego projektu w świecie Harry'ego Pottera. Szefowie WarnerMedia chcą przygotować serial dla HBO Max i prowadzą aktualnie rozmowy z wieloma potencjalnymi scenarzystami, badając jednocześnie możliwe pomysły, które mogłyby zostać zrealizowane dla streamingowej platformy. Istotnym detalem jest fakt, że korporacja stawia na aktorską produkcję, więc na pewno nie będzie to animacja.

Dziennikarze potwierdzają, że projekt znajduje się na wczesnym etapie i obecnie z produkcją nie są połączeni konkretni twórcy, ale uniwersum jest „priorytetem” dla HBO Max i Warner Bros. Jest to jedna z najcenniejszych marek w katalogu WB i w końcu firma chce wykorzystać jej siłę, by przygotować opowieść podzieloną na odcinki.

HBO Max nie jest dostępne w Polsce, ale jeszcze w tym roku widzowie z naszego kraju otrzymają dostęp do nowej platformy.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/harry-potter-live-action-tv-series-in-early-development-at-hbo-max-exclusive

Tagi: harry potter HBO hbo max Warner Bros. warnermedia