Iza Łęcka Iza Łęcka 27.01.2021 13:26
Apex Legends 8 sezon
622V

Apex Legends prezentuje nowości, a Amazon potwierdza datę premiery na Nintendo Switcha

W następnych dniach Respawn Entertainment powinno oficjalnie zaprezentować Apex Legends na Nintendo Switcha. Japoński Amazon wspomniał o debiucie gry, natomiast Respawn Entertainment opublikowało wybuchowy zwiastun 8. sezonu rozgrywek.

2 lutego odbędzie się premiera 8. sezonu rozgrywek w Apex Legends i w tym samym dniu produkcja powinna trafić na Nintendo Switcha. Japoński Amazon dodał do oferty specjalne wydanie gry, które jest datowane na początek przyszłego miesiąca – już wcześniej deweloperzy omyłkowo dodali wzmiankę o premierze na jednym z ostatnich materiałów promocyjnych.

Obecnie amerykańskie studio skupia się na przygotowaniu graczy na kolejną rywalizację – tematem przewodnim najnowszego wydarzenia jest zniszczenie, a Fuse to kolejna legenda stworzona przez Respawn Entertainment.

„Wyeliminuj wrogów, używając najpopularniejszej broni na Salvo – 30-30 Repeatera z mechanizmem dźwigniowym. Zwiedzaj zniszczony podczas przybycia Fuse'a Królewski Kanion. Szukaj złotych magazynków, które przeładowują aktualnie używaną broń. Sięgnij też po najnowszą przepustkę bojową i pokonaj rywali w trybie rankingowym. Czy zostaniesz mistrzem zniszczenia?”

Utalentowani twórcy prawdopodobnie pracują nad kilkoma projektami, ale nie zapominają o cenionym przez entuzjastów strzelanek Battle Royale. Możemy mieć pewność, że Apex Legends będzie rozwijane przez następne miesiące – jest to w końcu jeden z ostatnich hitów w katalogu Electronic Arts.

Źródło: YouTube.com
https://www.videogameschronicle.com/news/apex-legends-hits-switch-on-february-2-according-to-amazon-japan/

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment