Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.01.2021 19:25
Apex Legends Nintendo Switch
722V

Apex Legends wkrótce na Switchu. Wyciekła data premiery, a EA przedstawia Fuse

Electronic Arts powinno szykować się do ujawnienia ostatecznej daty premiery Apex Legends na Nintendo Switcha. W Sieci pojawiła się już data premiery, która została w zasadzie potwierdzona przez kilka oddziałów, a EA zaprezentowało nową Legendę.

Apex Legends zostało zapowiedziane na Nintendo Switcha w zeszłym roku, ale Electronic Arts przełożyło premierę. Firma wciąż oficjalnie nie przedstawiła szczegółów debiutu na kolejnej platformie, ale tytuł Battle Royale będzie najwidoczniej dostępny na nowej platformie od 2 lutego.

Informacja o dacie premiery pojawiła się pod najnowszym zwiastunem, ale tylko w japońskiej, rosyjskiej, hiszpańskiej oraz polskiej wersji filmu. Gdyby data pojawiła się pod jednym z materiałów to moglibyśmy mówić o przypadku, ale najwidoczniej EA na ostatniej prostej zdecydowało się nie przedstawiać szczegółów w tym materiale, ale cztery oddziały nie usunęły adnotacji.

Apex Legends Switch

Teraz pozostaje nam tylko zaczekać na ostateczne potwierdzenie informacji. Sytuacja jest na pewno ciekawa dla posiadaczy Nintendo Switchów, którzy będą mogli sprawdzić, jak działa ceniony Battle Royale od Respawn Entertainment.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment