Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.02.2020 19:19
Borderlands film
545V

Film Borderlands ma reżysera. Randy Pitchford za szybko potwierdził szczegóły

Uniwersum Borderlands zostanie rozbudowane o film. Wiadomość potwierdził Randy Pitchford, który jednak za szybko opublikował szczegóły. Szef Gearbox Software usunął wiadomość, ale już teraz możemy podzielić się szczegółami produkcji.

Seria Borderlands stale cieszy się dobrymi wynikami, a najnowsza odsłona może osiągnąć rekordowy wynik sprzedaży. Twórcy najwidoczniej mają wielkie plany dotyczące serii, ponieważ dzisiaj Randy Pitchford potwierdził prace nad filmem.

Ojciec uniwersum najwidoczniej za szybko pochwalił się nowym członkiem zespołu, ponieważ jego wiadomość zniknęła z Twittera – mimo to możemy potwierdzić, że to Eli Roth zajmie się stworzeniem filmu. Twórca miał okazję pracować przy między innymi „Hostel”, „Hostel 2”, „Życzenie śmierci”, a jako aktor wystąpił w między innymi „Bękartach wojny”.

Za stworzenie filmu będzie odpowiadać Lionsgate i Arad Productions, a konkretne szczegóły zostaną ujawnione na PAX East – pewnie z tego powodu Pitchford postanowił usunąć wiadomość z Twittera.

Nie znamy jeszcze szczegółów fabuły, nie wiemy, jaka będzie koncepcja, ale na pewno jest to świetne, że 2K Games (Take-Two) chcą w taki sposób rozwijać to uniwersum. Możemy mieć pewność, że Borderlands będzie wspierane przez kolejne lata.

Borderlands film Randy

Poznajcie kolejne informacje o pracy zespołach Take-Two:

Źródło: https://wccftech.com/borderlands-movie-eli-roth/

Tagi: borderlands borderlands film eli roth film randy pitchford