Wybieramy najlepsze gry Game Pass 2020. Do wygrania XSX i subskrypcje Game Pass Ultimate. Ostatnia prosta!

Konkurs
2287V
Wybieramy najlepsze gry Game Pass 2020. Do wygrania XSX i subskrypcje Game Pass Ultimate. Ostatnia prosta!
redakcja | 31.01.2021, 09:30

Drodzy Czytelnicy, przed nami już ostatnia prosta w naszym konkursie. Pozostał niespełna tydzień, na liczniku 650 zgłoszeń i rosnące emocje w poszczególnych kategoriach. Sprawdźcie, jak wygląda obecnie sytuacja. 

Przypominamy, że głosować w ankiecie może każdy (z zastrzeżeniem, że jedna osoba może to zrobić tylko raz) - wybieracie swoich faworytów, krótko uzasadniacie wybór i wysyłacie zgłoszenie. Szczegółowe informacje o konkursie znajdziecie tutaj.

Sprawdźmy, co dzieje się w poszczególnych kategoriach. Od ostatniego raportu doszło około 150 zgłoszeń. 

  • Najpiękniejsza gra: lider, Red Dead Redemption 2, wciąż może pochwalić się 29% głosów, ale za nim ścisk coraz większy w walce o drugie miejsce (a może rzutem na taśmę o pozycję lidera?). 
  • Najlepszy multiplayer: prowadzące GTA V straciło minimalnie i obecnie ma 32% odpowiedzi, ale wciąż pozwala to na w miarę bezpieczną przewagę na drugą lokatą. 
  • Najlepsza gra indie: A Plague Tale: Innocence potwierdza swoje aspiracje do zgarnięcia tytuły najlepszej gry indie - obecnie to ponad 56% zgłoszeń. Na dalszych miejscach tytuły, które aktualnie mają 15% i 13%. 
  • Najlepsza gra rodzinna: plasujący się na pierwszym miejscu Overcooked 2 nie zamierza oddać palmy pierwszeństwa i minimalnie powiększył dorobek. Drugie miejsce to już blisko 70 głosów straty.
  • Najpiękniejsza ścieżka dźwiękowa: przy poprzednim podsumowaniu pisaliśmy, że obie gry z czołówki - Red Dead Redemption 2 i Doom Eternal - dzielą 2 głosy, więc teraz jest to... 1 odpowiedź! 
  • Najważniejsze wydarzenie: w tej kategorii powoli na czoło wychodzi jedna propozycja - Dostępność gier Zenimax (w tym Bethesdy) w Game Passie. Nieco dalej dodanie katalogu EA Play do oferty XGP.
  • Gra roku: niezmiennie Wiedźmin 3: Dziki Gon, tuż za nim Red Dead Redemption 2 i już nieco dalej reszta stawki. Wciąż jednak różnica między czołową dwójką niewielka i pewnie do samego końca będą ważyły się losy wygranej w tej kategorii. 

Przypominamy, że w Waszych ankietach kluczowy jest opis (im ciekawszy, tym lepszy), a nie to, na kogo głosujecie (nie trzeba typować potencjalnego zwycięzcy). Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia, tak że czasu pozostaje coraz mniej.

Game Pass - wybieramy najlepsze gry 2020 roku

Na autorów najlepszych opisów w poszczególnych kategoriach czekają atrakcyjne nagrody.

  • miesięczne subskrypcje Xbox Game Pass Ultimate - dla kategorii najładniejsza gra, multiplayer, indie, rodzinna, ścieżka dźwiękowa i wydarzenie 
  • konsola Xbox Series X + 3-miesięczna subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate - dla kategorii gra roku

Wybieramy najlepsze gry Game Pass 2020. Do wygrania Xbox Series X i subskrypcje Xbox Game Pass Ultimate

Wybieramy najlepsze gry Game Pass 2020. Do wygrania Xbox Series X i subskrypcje Xbox Game Pass Ultimate

Źródło: własne

Komentarze (71)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper