Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.01.2021 14:39
PS5 zestaw
7659V

PS5 z 3 grami i 2 kontrolerami w Polsce. Sprawdźcie ciekawy zestaw

Nowy tydzień przynosi kolejną ofertę na PS5. Gracze mogą teraz kupić zestaw składający się z konsoli, trzech gier oraz dwóch kontrolerów. Będzie to dobry pakiet na start dla graczy, którzy nie zapoznali się z ostatnimi hitami z PS4.

Już w zeszłym tygodniu pojawiło się kilka ciekawych zestawów na PlayStation 5 i wiele na to wskazuje, że właśnie tak będą wyglądać najbliższe dni. Sklepy nie otrzymują od Sony wielkiej dostawy, dzięki której mogłyby rozpocząć normalną sprzedaż, więc przygotowują pakiety. Niektóre prezentują się naprawdę okazale, a inne trafią raczej w gust graczy, którzy nie zamierzają już dłużej czekać i chcą za wszelką cenę postawić w salonie PS5.

Zestaw PS5

Najnowsza propozycja jest... Bardzo dyskusyjna. Jest to na pewno ciekawa opcja dla graczy, którzy ominęli zeszłoroczne hity Sony (The Last of Us 2 i Ghost of Tsushima) oraz zamierzają sprawdzić najnowszą propozycję CD Projekt RED. W pudełku wylądował także drugi kontroler i choć na tej liście nie znajdziemy pozycji oferujących kooperację na jednym ekranie, to jednak musimy pamiętać, że Sony wymaga DualSense do wszystkich gier na PlayStation 5, więc po pewnym czasie na pewno pojawi się potrzeba, by sięgnąć po drugi pad.

Jesteście zainteresowani PS5? Sprawdźcie nasze teksty – Krzysiek zastanawiał się nad sukcesem (lub problemem?) PlayStation 5, a Kajetan wspominał o pierwszych tygodniach z konsolą.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/konsola-playstation-5-cyberpunk-2077-the-last-of-us-part-ii-ghost-of-tsushima-dodatkowy-kontroler-dualsense-za-3499-zl-w-neonet/

Tagi: playstation playstation 5 ps5