Iza Łęcka Iza Łęcka 25.01.2021 11:20
Hitman 3 Dubaj
1312V

Hitman 3 z interesującym rekordem. Misja ukończona w zaledwie 9 sekund

Entuzjaści łysego zabójcy mierzą się z wyzwaniami przygotowanymi przez IO Interactive. Jak się okazuje, pierwszą misję z Hitman 3 można ukończyć w zaledwie 9 sekund. Ekspresowa eliminacja musi być jednak poprzedzona wcześniejszymi przygotowaniami.

IO Interactive zaoferowało wielkie zakończenie trylogii World of Assassination, podczas ostatniej przygody zapraszając między innymi do Dubaju. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich Agent 47 musi wyeliminować dwa cele, a w trakcie zadania ma okazję odwiedzić dopracowaną, sporych rozmiarów lokację.

Obecnie gracze mierzą się z nowymi misjami i próbują dokonać zabójstw w jak najszybszym tempie – jednemu z fanów udało się zakończyć akcję w Dubaju zaledwie po 9 sekundach. Jest to możliwe dzięki umiejscowieniu postaci, które znajdują się stosunkowo blisko siebie, a gracz szybko je dostrzeże. Sukces zadania zależy już tylko od szybkości i zdolności celnego mierzenia ze spluwy.

Hitman 3 jest w kręgu szczególnych zainteresowań speedrunnerów, którzy idealnie wykorzystują miejscówki do podobnych atrakcji. Najnowsza pozycja jest także hubem dla wcześniejszych odsłon trylogii, dlatego fani skradanek w jednym miejscu mają wszystkie zadania. Co więcej, na najnowszych konsolach można skorzystać z szybkiego ładowania poziomów, co sprzyja podobnej zabawie.

Sprawdźcie naszą recenzję Hitmana 3 i zapoznajcie się z najnowszymi wynikami sprzedaży z Wielkiej Brytanii.

Źródło: https://www.pcgamer.com/the-hitman-3-dubai-speedrun-record-9-seconds/

Tagi: Hitman 3 io interactive speedrun