Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 24.01.2021 14:54
Resident Evil Village - Sexy Lady wzrost
2248V

Resident Evil Village. Antagonistka gry to naprawdę wielka kobieta - policzono ile ma wzrostu

Dzięki ostatniej prezentacji Resident Evil Village, jaką Capcom zorganizował w formie dedykowanego show RE: Showcase, dowiedzieliśmy się wielu szczegółów dotyczących samej gry, jej rozgrywki oraz przeciwników z jakimi będziemy mieli do czynienia. Zagadką pozostaje jednak sama główna antagonistka.

Alcina, bo takie właśnie imię nosi nowa postać z uniwersum Resident Evil, jest nad wyraz postawną i zaskakująco uroczą kobietą, która budzi zarówno lęk jak i porusza serca wielu graczy z całego świata. Oczywiście jak to w takich przypadkach bywa, gdy deweloper sam nie dostarczył nam zbyt wielu informacji na jej temat, sami gracze wzięli sprawy w swoje ręce.

A konkretniej rzecz ujmując jeden z redaktorów Kotaku, który postanowił policzyć wzrost niezwykle okazałej przeciwniczki. Jako punkt odniesienia do pomiarów dziennikarz użył wiedzy historycznej na temat XV-wiecznych francuskich drzwi jakie Capcom umieścił w rezydencji z wersji demonstracyjnej gry. Okazuje się bowiem, że liczą one sobie aż około 218 centymetrów wysokości, a jeśli graliście to wiecie, że Alcina schylała się gdy przez nie wchodziła.

Według ostatecznych wyliczeń wychodzi zatem na to, że seksowna wampirzyca może mieć około 240-245 centymetrów wzrostu. Co jak co, ale w NBA to by się nieźle odnalazła...

Źródło: https://kotaku.com/i-figured-out-how-tall-the-sexy-resident-evil-lady-is-b-1846111780

Tagi: Capcom ciekawostka Kotaku Resident Evil Village