Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 24.01.2021 12:46
cod warzone
2017V

Call of Duty Warzone z bardzo ciężko zauważalnym skinem. Gracze: "Czy Warzone to gra P2W?"

Gracze Call of Duty Warzone proszą Infinity Ward o usunięcie lub zmodyfikowanie skórki Roze, która daje ogromną przewagę na polu bitwy.

Twórcy Call of Duty: Warzone ostatnio się trochę pogubili. Na początku tego roku wprowadzili do swojej gry bardzo potężną broń, aż zbyt potężną, której balansem zajęli się dopiero parę dni później. Teraz Infinity Ward zaimplementowało do swojej sieciowej produkcji nowego skina, który rozwścieczył fanów popularnego battle royale'a.

Mowa tutaj o nowej skórce bohatera, która - bez używania jakichkolwiek wspomagaczy i cheatów - daje graczom ogromną przewagę w ciemnych pomieszczeniach. Dlaczego akurat w ciemnych? Ponieważ skin Roze jest w pełni czarny - od stóp aż po samą kominiarkę na głowie, a swoim wyglądem przypomina trochę strój do nurkowania.

Społeczność Call of Duty: Warzone uważa, że ich sieciowa, w pełni bezpłatna produkcja stała się poniekąd... grą P2W (pay to win - czyli płać, aby wygrać), czyli znanym systemem w tytułach F2P. Osoby, które zakupią skórkę Roze mają ogromną przewagę, co świetnie zostało uwiecznione na poniższym materiale wideo.

Jestem wręcz pewny, że Infinity Ward zaraz zajmie się wyżej opisanym problemem - do tego czasu musimy omijać szerokim łukiem niezbyt dobrze oświetlone budynki.

ROZE is a fair and balanced skin... from r/CODWarzone

A tak prezentuje się sama skórka w menu:

Źródło: https://www.thegamer.com/call-of-duty-warzone-fans-want-character-skin-removed/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward roze skórka