Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2021 21:16
Ekipa z Assassin's Creed Valhalla
3527V

Assassin's Creed Valhalla zostanie wkrótce naprawiony. Ubisoft przedstawił listę błędów i bierze się do pracy

Ubisoft zapowiada kolejne ulepszenie Assassin's Creed Valhalla. Twórcy przedstawili listę błędów, które już znają i zajmują się eliminowaniem kolejnych niedogodności z przygody Wikingów. Tytuł w następnych tygodniach zostanie znacząco poprawiony.

Ubisoft jeszcze przed końcem ubiegłego roku wydał kilka istotnych aktualizacji do Assassin's Creed Valhalla, by mieć pewność, że gracze będą mogli w spokoju cieszyć się najnowszą produkcją. Tytuł osiągnął rekordowy wynik, więc deweloperzy zdobyli sporą publikę, która tuż po premierze czekała na stosowne łatki.

Teraz jednak nadszedł czas, by zająć się kolejnymi kwestiami i deweloperzy potwierdzili, że wkrótce zostaną opublikowane nowe poprawki. Autorzy zaktualizowali także listę znanych błędów, więc możecie sprawdzić, jakie usterki zostaną wkrótce usunięte:

Studio wcześniej ujawniło, że zamierza wciąż pracować nad rozbudową gry i Assassin's Creed Valhalla w lepszy sposób wykorzysta możliwości najnowszych konsol. Twórcy wciąż nie potwierdzili, czego możemy się spodziewać, ale najwidoczniej w następnych miesiącach będziemy stale słyszeć o nowościach w świecie wikingów.

Źródło: Twitter: assassinscreed

Tagi: Assassin's creed Assassin's Creed Valhalla Ubisoft