Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 23.01.2021 14:30
Resident Evil Village okładka
1335V

Resident Evil Village z ujawnioną okładką! Fani obawiają się, że może zawierać spoiler

Do Internetu trafiła właśnie rzekoma okładka ósmej odsłony serii Resident Evil. I choć fani zdają się zadowoleni pod kątem wizualnym, to istnieje obawa, że zawarto na niej spoiler.

Resident Evil Village to bez dwóch zdań jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego - marka cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a dotychczasowe materiały z najnowszej części wypadają genialnie. Już sama wersja demonstracyjna, którą wczoraj udostępniono, okazała się bardzo przyjemna w odbiorze (o czym więcej napisał Mateusz).

Teraz do Internetu trafiła rzekoma okładka wersji na PlayStation 5, która spotkała się z mieszanym odbiorem. Z jednej strony gracze zdają się zachwyceni jej wizualnymi aspektami (wypada rzeczywiście zjawiskowo), ale z drugiej obawiają się o potencjalne spoilery, które może zawierać. Na ten moment ciężko jednoznacznie stwierdzić, ile jest w tym prawdy - nikt nie miał jeszcze okazji zagrać.

Obawy wynikają z faktu, iż grafika przedstawia Chrisa Redfielda, głównego bohatera, pod którym rozpościera się tytułowa wioska. Tym, co od razu przykuwa uwagę, jest lewa strona twarzy postaci - przypomina bowiem wilka, bądź wilkołaka. Fani spodziewają się, że może to oznaczać przemianę mężczyzny w mityczną bestię na pewnym etapie rozgrywki. Ile jest w tym prawdy? Cóż, przekonamy się zapewne już w maju tego roku! Zresztą, oceńcie sami!

Resident Evil Village - okładka

 

Źródło: https://twitter.com/CoolBoxArt/

Tagi: Capcom okładka Resident Evil Village