Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.01.2021 20:32
World of Tanks: Gra figurkowa
1404V

World of Tanks: Gra figurkowa trafia do Polski. Znamy cenę oraz szczegóły zestawu

Wargaming wciąż rozwija swoją markę World of Tanks i gracze z Polski będą mogli zapoznać się z World of Tanks: Gra figurkowa. W pierwszym zestawie znajdują się cztery czołgi i zaoferują graczom taktyczne starcia.

Wargaming w ostatnim czasie zaprosił graczy na wydarzenie z Chuckiem Norrisem oraz przygotował wersję gry na nową generację, a teraz deweloperzy zapraszają fanów z naszego kraju na inną formę zabawy.

World of Tanks: Gra figurkowa będzie oficjalnie dostępna w Polsce i w pierwszym zestawie gracze otrzymają 4 złożone i pomalowane plastikowe czołgi (M4A1 Sherman, T-34, Pz.Kpfw. IV Ausf. H, i Cromwell), 6 kości, 4 karty czołgów, 31 kart załogi, modułów i wyposażenia, 32 karty uszkodzeń krytycznych, 2 arkusze żetonów i terenu, a nawet 1 kod bonusowy do wykorzystania online dla obecnych i nowych graczy.

Fani otrzymają w tym wypadku taktyczną rozgrywkę, w której mierzy się przynajmniej dwóch graczy, a pojedyncza sesja trwa około 30 minut. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, by móc wyruszyć na kolejne bitwy czołgów.

World of Tanks: Gra figurkowa jest dostępna w Polsce za 145,60 zł (promocja z 182 zł), więc część fanów serii może skusić się na sprawdzenie nowej wersji kultowych czołgów. Na naszym portalu już wkrótce przeczytacie pełną recenzję gry, a tymczasem możecie sprawdzić, jak prezentują się zasady – poniższy materiał dobrze obrazuje akcję.

Źródło: Wargaming

Tagi: Wargaming World of Tanks World of Tanks: Gra Figurkowa