Iza Łęcka Iza Łęcka 04.12.2020 12:36
World of Tanks i Chuck Norris
623V

World of Tanks i Chuck Norris. Z okazji świątecznego wydarzenia czołgi zyskują nowego ambasadora

Święta już za pasem, do czego skrupulatnie przygotowuje się ekipa Wargamingu. Z okazji specjalnego wydarzenia do gry dołączy sam... Chuck Norris. Sprawdźcie szczegóły.

Deweloperzy World of Tanks nie próżnują, o czym systematycznie mamy okazję się przekonać. Po wypromowaniu teledysku kapeli Korn oraz przedstawieniu nowej serii koszulek z okazji 10-lecia IP, dla graczy zostaje przygotowana następna atrakcja. A wszystko opracowane zostało z myślą o nadchodzących świętach. 

Od 9 grudnia do 11 stycznia 2021 tradycyjny garaż w grze zamieni się w świąteczne miasteczko, które czołgiści będą mogli dowolnie dekorować, zwiększając tym samym wskaźnik świątecznej atmosfery. Jednym z mieszkańców zimowej krainy będzie legendarny aktor filmów akcji, Chuck Norris. Najbliższy czas będzie dla sympatyków czołgów niezwykle aktywny – codziennie będą otrzymywać po jednym z wyzwań Chucka, by w sumie zmierzyć się z 32 zadaniami. Dzięki udziałowi będzie można zgarnąć kilka cennych nagród, wśród nich znajdzie się sam Norris, który zostanie dowódcą czołgu. 

„Gracze mówią, że musiałem być w przeciwnej drużynie jeśli przegrywają... i prawdopodobnie mają rację! Wiecie, gdy stawka jest wysoka, kiedy sytuacja robi się krytyczna, ja nigdy się nie cofam przez wyzwaniem. Mam nadzieję, że moi koledzy czołgiści sprawią, że będę dumny i podejmą wyzwanie Chucka!” - mówi nowy ambasador WoT.

„2020 zbliża się do końca i chcieliśmy dać naszej społeczności coś, co zapamiętają na długo. Świąteczne operacje to największe wydarzenie w grze i najlepsze pożegnanie tego roku. Mamy nadzieję, że każdy poczuje świątecznego ducha!” - podkreśla Max Chuvalow, globalny dyrektor wydawniczy w World of Tanks.

Co ciekawe, dla śmiałków, którzy zalogują się w grze na PC po 9 grudnia, czeka prezent. Otrzymacie zupełnie nowy, niemiecki niszczyciel IV poziomu Pz.Sfl. IC z mechanizmem ładowania automatycznego. Pamiętajmy, że twórcy wykorzystają moc Xboksów Series X|S oraz PlayStation 5.

Źródło: Informacja prasowa: Wargaming

Tagi: Microsoft Game Studios Wargaming.net World of Tanks