Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.01.2021 09:47
Resident Evil w The Division 2. Zwiastun prezentuje nadciągające atrakcje
1222V

Resident Evil w The Division 2. Zwiastun prezentuje nadciągające atrakcje

Po pełnej prezentacji Resident Evil Village znów zrobiło się bardzo głośno wokół flagowej marki survival horrorów Capcomu. Ubisoft postanowił podpiąć się pod ten rozpędzony pociąg.

W Tom Clancy's The Division 2 pojawią się niedługo motywy z marki Resident Evil - wszystko w związku z 25 rocznicą powstania marki Resident Evil i oczywiście z zapowiedzią Resident Evil Village.

Od 2 do 15 lutego znajdziemy w Tom Clancy's The Division 2 kostiumy, skórki broni i inne nagrody związane z serią Resident Evil - głównie z trzema pierwszymi odsłonami tego IP. Ubisoft zaprezentował już pierwsze motywy związane z kultową marką survival horrorów na poniższym zwiastunie. Szczegóły na temat tych bonusów będą jeszcze przedstawiane w najbliższych dniach. Już teraz wiemy, że wystarczy się zalogować na serwery Tom Clancy's The Division od 2 do 15 lutego, by otrzymać kostium RPD Leona. Z trailera można wywnioskować, że otrzymamy też stroje bazujące na pierwszym wdzianku Jill Valentinie i że w grze pojawi się mundur HUNK-a.

Przypominam przy okazji, że znamy już datę premiery Resident Evil Village. Tytuł wskoczy na rynek 7 maja 2021 r.

 

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/division-2-getting-resident-evil-content/

Tagi: Tom Clancy's The Division 2 Ubisoft Ubisoft Massive