Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2021 20:23
The Walking Dead 10 C
2092V

The Walking Dead powraca, więc AMC prezentuje zwiastun zakończenia 10. sezonu

AMC szykuje widzów na wielkie zakończenie 10. sezonu „The Walking Dead”. Stacja chce przedstawić kolejne sześć epizodów i najnowszy zwiastun pozwala spojrzeć na kilka krwawych scen. Twórcy w dobry sposób podgrzewają atmosferę przed premierą.

W zeszłym roku AMC zapowiedziało zakończenie „The Walking Dead”. Stacja chce przedstawić 11. sezon, który zakończy wszystkie aktualnie rozwijane wątki, ale jeszcze przed premierą oczekiwanych epizodów – widzowie zobaczą sześć dodatkowych odcinków z dziesiątej kampanii.

W „The Walking Dead 10 C” możemy liczyć na sześć osobistych historii, które skupią się na głównych bohaterach i przedstawią dodatkowe wątki związane ze znanymi postaciami. Będzie to ciekawe przygotowanie przed 11. sezonem, który trafi na AMC w 2022 roku i będzie zawierał 24. odcinki.

AMC ma oczywiście wielkie plany na rozwój uniwersum „The Walking Dead” – stacja będzie dalej kontynuować wcześniej rozpoczęte spin-offy, chce opowiedzieć serial skupiony na Darylu i Carol oraz przygotowuje dodatkowe filmy.

Jedno jest pewne – w kolejnych latach nie zabraknie okazji, by oglądać kolejne przygody w świecie „The Walking Dead”.

Źródło: Twitter: WalkingDead_AMC

Tagi: the walking dead The Walking Dead 10 The Walking Dead 10 c trailer zwiastun